Powolutku ustawiają się w blokach startowych po 15 bo już nikomu 13 i 14 w głowie. Ale chętnych oddać po 15 też brak. Z 16 zdejmą część batona, resztę wciągną i to samo po 17. Później zostanie na wyścigi 18-20 brać. Pytanie tylko czy 20 przebije do WZA i jeśli tak to kiedy.
Kto zna odpowiedź...ten wygrywa.