A ja myślę, że nie wejdzie. W projekcie brak słowa o celu tej emisji. A jak taki cel jest to jest PP i stratny raczej nikt nie będzie. Ale każdy ma swój tok rozumowania a to jest giełda więc sam odpowiada, a pytanie na ten czas to "cel"....czy będzie pal???? zobaczymy.