Dnia 2016-05-11 o godz. 12:39 ~pp napisał(a):
> I tu się z tobą zgadzam. Ale do przebicia oporu musi być w końcu stanowczy ruch na dużych obrotach. Tutaj już pobujało więc może kurs podjechać na stałe w te okolice, a czy przebije to się okaże w okolicach WZA.
No racja, dużo tez zagmatwał projekt emisji od akcjonariusza, zobaczymy niebawem