Dnia 2016-05-11 o godz. 13:01 ~presto napisał(a):
> Dnia 2016-05-11 o godz. 12:39 ~pp napisał(a):
> > I tu się z tobą zgadzam. Ale do przebicia oporu musi być w końcu stanowczy ruch na dużych obrotach. Tutaj już pobujało więc może kurs podjechać na stałe w te okolice, a czy przebije to się okaże w okolicach WZA.
>
> No racja, dużo tez zagmatwał projekt emisji od akcjonariusza, zobaczymy niebawem
To samo chciałem napisać poziom 17-18 był już "stabilny" i wyskoczyła z takim wnioskiem. Osobiście nie wierzę w emisję ale..już o tym pisałem. Kolejna rzecz to ten znak. Niby nic pewnego, ale już trzeci raz ktoś go kupuje więc dlaczego nie i wtedy znalazłyby się pieniądze na inwestycję a i o dotacje byłoby łatwiej. W tamtym wniosku niski mieli wkład własny.