Forum Giełda +Dodaj wątek

Popularność: Nowe narzędzie w profilach spółek giełdowych

Zgłoś do moderatora
Szanowni Forumowicze,

Od pewnego czasu w profilach spółek giełdowych w serwisie Bankier.pl działa narzędzie do zliczania popularności spółek giełdowych. Narzędzie liczy ilość wejść na profil danej spółki giełdowej na tle wejść na profile wszystkich spółek giełdowych, a wyniki prezentuje w punktach. Punktacja zawiera się w zakresie od 0 do 10 000 pkt., gdzie 10 000 pkt. odpowiada 100 % wejść na profile wszystkich spółek na stronach Bankiera.

W nawiasach prezentowane jest miejsce spółki w rankingu popularności. Po kliknięciu na wskaźnik przejść można na stronę z rankingiem wszystkich spółek, gdzie poza danymi zbiorczymi dotyczącymi popularności, prezentowane są również dane na temat aktywności forumowej dotyczącej poszczególnych spółek oraz informacja na temat aktualnej płynności waloru.

Mamy nadzieję, że dzięki temu, że Bankier.pl wg danych Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych jest najczęściej wybieranym przez indywidualnych inwestorów internetowym serwisem informacyjnym, dane prezentowane przez ten pionierski wskaźnik będą wiarygodne i pomocne w określaniu aktualnego zainteresowania spółkami i jego zmian na przestrzeni czasu.

pozdrawiam,
Jarosław Ryba
Bankier.pl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
BANKIER.PL -0,11% 8,84 2010-01-28 15:00:00