Forum Giełda +Dodaj wątek

jazgarz : Popularność: Nowe narzędzie w profilach spółek giełdowych

Zgłoś do moderatora
Dnia 2008-12-19 o godz. 17:46 jazgarz napisał(a):
> Na razie mnie rozśmiesza ten 'wskaźnik".
> Muszę przemyśleć:) Cóś w tym jest...niewątpliwie.

Szczególnie ilość wejść i na jakie spółki. Oceny tego wskaźnika można dokonać po dłuższym okresie funcjonowania. Chodzi głównie o przepływy zainteresowania poszczególnymi spółkami. Jak na razie 3 pierwsze to interesujący temat do rozmowy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BANKIER.PL -0,11% 8,84 2010-01-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.