Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Popularność: Nowe narzędzie w profilach spółek giełdowych

Zgłoś do moderatora
Nawet fajny bajer. Mam tylko pytanie odnośnie "płynności". Skoro jest to "skumulowany tygodniowy obrót akcjami" tzn., że jest on liczony 7(?) sesji w tył, tak? Chcę się tylko upewnić ;) Poza tym skoro jest on "skumulowanym" obrotem to właściwie ten parametr nic konkretnego mi raczej nie powie, bo jedna sesja może zaważyć na całym obrazie wskaźnika... :-/


BTW...
Dnia 2008-12-21 o godz. 15:00 ~qq napisał(a):
> bankier mógłby pomyslec o lepszym serwerze,czesto jest
> zamulony-pozd.

Jw. Zgadzam się z qq ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BANKIER.PL -0,11% 8,84 2010-01-28 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.