Hehe. Naprawde dobry post. Widze ktos tu ma dobre poczucie humoru. Jakby nie bylo trzeba przyznac ze poki co ale akcjonariusze wyszli z tego wszystkiego najgorzej. No ale nie znaczy to ze tak bedzie zawsze. Wiekszosc projektow jest dlugookresowych a informacje o negocjacjach sa chyba obligatoryjne?