Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Panie prezesie Paluchowski, to kradzież

Zgłoś do moderatora
odmawiając wydania akcjonariuszom dokumentów akcji bez żadnego uzasadnienia, popełnia Pan kradzież licząc pewnie na to że niektórzy  wymrą , niektórzy się zniechęcą do walki o swoją własność a Pan bezkarnie się dodatkowo obłowi , no bo  Panu będzie łatwiej dobrać się do tego ELDORADO z racji pełnienia swej funkcji /będąc u steru/. Jest Pan przestępcą w białych rękawiczkach i doprowadzając Hawe do wycofania z notowań na GPW zrobił to Pan z wyrafinowaniem działając na szkodę drobnych akcjonariuszy i NIC NIE MA PAN NA USPRAWIEDLIWIENIE.  Nie rozumiem dlaczego Prokuratura jeszcze Panu pobłaża?  Niektórzy stracili /wszystkie swoje oszczędności naiwnie wierząc że są chronieni prawem a tu takie bezprawie, no no no mamy prawo buszu???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.