https://www.money.pl/gospodarka/drozszy-prad-to-dla-nich-czysty-zysk-prosumenci-moga-w-ogole-nie-placic-za-energie-i-ogrzewanie-mamy-dowody-6329619727394433a.html
Dawno juz o tym pisze ale kontekscie firm i przedziebiorstw
Cobyscie mi nie zarzucali ze jestem nieobiektywny :-)
Ale łyzka dziegciu w tej beczułce miodu musi byc
Wszystko bedzie zależec kto i jak wykorzysta ta szanse ale lepszego momentu nie bedzie zeby zaistniec w świadomości klientów. Czy przypomna sobie o banku z pierwiastkiem eko. Czy ten bank przypomni im o sobie ?