To o czym pisze bedzie domeną biznesu, nauki ,innowacyjności i nowych technologi to one beda motorem napedowym tych przemian. Później przyłączy sie do tego przeciętny Kowalski. Nikt nie bedzie sie oglądał na samorząd ,państwo. Mam tylko nadzieje że najzwyczajniej na świecie nie będą hamowac i przeszkadzać . U nas widać maja takie zapedy bo to oznacza konkurencje dla naszej energetyki. Myslisz że pis przeboleje takie trzy farmy wiatrowe Dominiki i Norwegów na bałtyku? W pospiechu szukaja partnerów do offshore dla naszych molochów.