Widzę, że pojęcie tzw "słabe ręce" wraca do łask z nową falą inwestorów z Reddita. Ehh... Jak na razie ta firma ma jedną zaletę - "produkuję" nie tylko komunikaty w przeciwieństwie do wielu wydmuszek. Pewnie pod wytworzenie kandydata na lek będzie przynajmniej jedna podbitka, ale jeśli pandemia mocno odpuści kurs znowu wróci do 3-4 zł albo niżej. Jest dużo zmiennych, jakiś niewielkie szanse na drugą Selvitę się tutaj tlą.