Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Opublikowano projekt ustawy o obronie ojczyzny

Zgłoś do moderatora
www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/opublikowano-projekt-ustawy-o-obronie-ojczyzny/ar-AAQD7i4?ocid=msedgntp

To przeciw komu Pisowcy chcą robić zamęt? Rosji? Całkiem oszaleli...
Robią to dla odwrócenia uwagi od innych problemów - gospodarczych, pokłócenia się z całym światem...
Prawdę mówiąc - te haslo i tych dwóch na zdjęciu ( marketing polityczny ) niczym się nie różni od reżimu Łukaszenki, Putina, PRL itd... Żeby nie cofać się dalej, bo miałbym jeszcze dwa ciekawe porównania...

A jak tam się czuje Marek Ch. ? Czy czasami dzwoni do swojego protektora, Prezesa NBP?

A główny wątek - czyli Idea Bank - wygramy... Ja jestem spokojny... Jeszcze nie wszystkie konie poszły do wyścigu - te najbardziej wartościowe zostawię na koniec wojny ( narazie bitwy przegrywamy, ale to jest zgodne z oczekiwaniami z uwagi na brak praworządności w Polsce, zastraszanie sędziów itd.)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.