Forum Giełda +Dodaj wątek

oprócz powyższych czynników moja decyzja przejścia na forex była:

Zgłoś do moderatora
ze względu m.in na:
1. Płynność,
2. Brak dziur w zleceniach,
3. Brak SPEKULACYJNEGO czyszczenia SL w tak PERFIDNY sposób, jak na akcjach,
4. Ścisła korelacja z kondycja rynku. Nie występuje sytuacja, że rynek rośnie, dolar spada, euro się umacnia, towary w górę, a spółką, którą akurat mam w portfelu spada, bo ktoś sobie umyślił UWALIĆ kurs,
5. Dźwignia finansowa 1:10. Kupując już 3 kontrakty, obracam tak naprawdę prawie 80.000 PLN, inwestując jedynie depozyt zabezpieczający,
6. Niskie prowizje w stosunku do rynku kasowego

ale fakt, tam można bardzo szybko popłynąć z kapitałem dlatego uważam iż moje doświadczenie na akcjach nie będzie zmarnowane..
dzięki i pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.