Forum Giełda +Dodaj wątek

Petrol to wyhodowany przy udziale KNF czyrak naszej GPW.

Zgłoś do moderatora
To kompromitacja naszego rynku finansowego
Jak pęka czyrak leje się najpierw ropa, a później krew.
Ropa ma być.
A co się stanie, gdy poleje się krew. Kto za to odpowie??!!

Jak długo KNF będzie tolerowała, aby prawo dotyczące obrotu papierami wartościowymi było środkiem do mataczenie i oszukiwanie inwestorów??
Jak długo prawo będzie chroniło nielicznych dużych inwestrów kosztem większości mniejszościowych akcjonariuszy??
Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44