Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,30 zł , zmiana od tamtej pory: -12,70%

od ost. mojego wpisu + 13,92 %

Zgłoś do moderatora
przez 2-dni ,oto moja odpowiedz. Spada jak nikt nie zastawia na kupnie. Na GPW i W-u to nasze fundy robią co chcą !!!!! a że nie mogą nic kompletnie zebrać to kombinują jak tu głupków wystraszyć i zmusić do sprzedaży. To głupawe i tanie sztuczki ,które na mnie nie robią ŻADNEGO / NAJMNIEJSZEGO wrażenia -swoje wiem i znam Badziewiaka nr. 1 jak mało kto. Zdania nie zmieniam ,jedziemy na 8 zł. i żadnych transakcji tutaj nie ma !!!. Pozdrawiam wytrwałych i czekam na skup akcji - ciekawe po jakiej cenie ???.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -6,78% 5,50 2021-09-23 11:06:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.