Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,37 zł , zmiana od tamtej pory: -1,10%

Re: Raport dla spółki - BEZ ZNACZENIA !

Zgłoś do moderatora
Te info jest bez znaczenia ,odejdzie Dziadek to przyjdzie młody zdolniejszy . W-eń + 3,08 % / 1,54 X 4,315 = 6, 645 zł. Tak jak wcześniej pisałem 1-przystanek 1,60 euro / 2 - 1,80 -95 e. i tam właśnie zmierzamy -jedziemy coraz szybciej a WYRZUCAĆ nie ma komu !!!!!!! obroty mizerne -nijakie. Kto ma to zarobi -już zarobił ponad 100 % w rok ( piszę o sobie ,można sprawdzić moje wpisy ) dobrze to wszystko wygląda. Pozdrawiam wytrwałych i odważnych z kasą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.