Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,73 zł , zmiana od tamtej pory: -6,39%

b.małe obroty wszędzie..

Zgłoś do moderatora
Przy takim cichym skupie to trzeba z 50 lat . Myślę ,że tu już nie ma czego skupić ,takich jak my jest mało a akcje już w rękach dużych -czasami jakaś wymianka. W 2018 obligacje zamienne na akcje ( kto zechce ) po 11, XX nie pamiętam dokładnie. Jak to się ma do obecnej ceny ? . Pamiętarz IMMO też Austriacki badziewiak -zdrożał w ciągu roku o 1600 -1800 % świeca goniła następną świecę non -stop. Warimpex jest dużo mniejszy i nie ma szans na takie przybitki ? raczej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.