Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,53 zł , zmiana od tamtej pory: 13,92%
Jak zastawię półki na K to zaraz zaczyna się coś dziać. NIE chcę nabywać powyżej 5 zł bo po co mam to robić jak poniżej 3 nabrałem i po 4 ile chciałem. Ale mam parę groszy i czekam w razie czegoś. Palą głupa bo nie mogą nic kupić -więc zaniżanie kursu przy żadnych obrotach trwa. Tu nie ma żadnych transakcji !!!!!!!!!!!!!!!!! nadal CYRK I GŁUPOTA. Przy 8 będzie ruch -poniżej 0,00. Akcje są MEGA NIEDOWARTOŚCIOWANE , cena nadal dobra żeby dobrać i zarobić . Pozdrawiam i czekam na wystrzał i się śmieję z przygłupów i ich beznadziejnych zagrywek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WARIMPEX -3,08% 6,30 2021-09-14 15:21:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.