Forum Giełda +Dodaj wątek
2011-09-21 Co dzieje sie niepokojącego ze kurs z sesji na sesje spada i sa juz to prawie minima historyczne...Czy Zarzadowi nie zalezy na firmie? czy w 3 kwartle bedzie jeszcze wieksza strata anizeli w II Q bieżącego roku? czy w koncu mleczarnia wyjdzie na plus czy znowu przelozy sie to w czasie na nastepny rok ? z powazaniem

W Spółce oraz Grupie nic niepokojącego się nie dzieje, spadki dotyczą całej Giełdy i związane są z sytuacją na rynkach finansowych. Zarząd tworzą głowni akcjonariusze Spółki więc tym bardziej zależy im na firmie. Grupa w tym roku odnotuje znaczący wzrost sprzedaży, przychody w 2011 roku szacowane są na poziomie 180 mln zł. Zarząd dąży również do uzyskania rentowności skonsolidowanego wyniku. W IV kwartale br. zakładane jest osiągnięcie break even point i od tego momentu mleczarnia powinna cyklicznie poprawiać wynik.


  • ntc Autor: ~bufon
  • Re: ntc Autor: ~abc
  • Re: ntc Autor: ~bufon

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50