Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,73 zł , zmiana od tamtej pory: -83,42%
Znowu muszę to pisać bo mi wątki kasują. Skończyły się spokojne czasy, zaczęły lewe transakcje i bajzel, nic nie jest pewne, nic nie wiadomo. Miałem spędzić tu spokojne dwa lata, raczej tego nie dotrwam.

Petrofox sprzedany za 14 mln plus akcje awbudu z kapitału zakładowego za 7,4 mln dla wuczynskich, pożyczka dla Petrofoxu 19 mln. Ciekawe na co ta pożyczka, zresztą będą pożyczali sami sobie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 0,95 2020-09-09 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.