Forum Giełda +Dodaj wątek

Northcoast - sygnał kupna.

Zgłoś do moderatora
Northcoast - sygnał kupna.
Kolejną spółką, która zawdzięcza swoją reaktywację na blogu czatownikom jest Northcoast z Pruszkowa. Spółka była już przez nas przeglądana w kwietniu ubiegłego roku. Wzrosty były kontynuowane ale niestety linia trendu została złamana i NCT obniżyło loty. Ostatnie dwa tygodnie to lekka poprawa sytuacji technicznej na wykresie i potwierdzony sygnał kupna. Kiedy mamy przed oczami wykres nie da się ukryć pięknej świecy kończącej korektę z przed dwóch tygodni i dwóch kolejnych potwierdzających zmianę układu sił na tym walorze. Wybicie z kanału widocznego obok może skutkować wzrostem do okolic 1.70zł czyli do pierwszego oporu na średniej 45 tygodniowej. To scenariusz na najbliższe dni. Co będzie dalej nie wiadomo, możemy tylko przypuszczać. Moim zdaniem sygnały na wskaźnikach tygodniowych są bardzo ważne a w tym przypadku mamy dwa razy kupno. Zarówno na MACD jak i ROC. Myślę że jest to wystarczające do kontynuacji wzrostów. Zwłaszcza w tak dobrej atmosferze jaka powinna się utrzymać w najbliższych dniach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.