Forum Giełda +Dodaj wątek


Spółka technicznie zachęcająca, mimo iż mało płynna to wydaje się szansowa, głównie z powodu zbliżającego się końca roku, który tradycyjnie dla tej branży jest obiecujący.

Ostatnie przebiegi techniczne skłoniły mnie do zakupienia (czysto hobbistycznie) skromnego pakieciku inwestycyjnego...

Co sądzicie o tej spółce w krótkim i średnim horyzoncie? proszę o poważne, merytoryczne posty wyłącznie zarejestrowanych użytkowników.
  • Nortcoast Autor: moon-dial
  • Re: Nortcoast Autor: dann13
  • Re: Nortcoast Autor: smoke04

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.