Forum Giełda +Dodaj wątek

Nieprzyznanie dotacji

Zgłoś do moderatora
Chyba NC wygra z Agencją, bo argumentacja agencji jest totalnie nieprofesjonalna , każdy Sąd to powie. Przeczytajcie w Parkiecie dzisiejszym, nie dziwię się że Agencja przegrała w sądzie. Wniosek Agencji jest taki : my nie jesteśmy od myślenia, tylko koleżanka ma tabelkę w komputerze i wyliczyło nam że nie , ale my nie wiemy nic poza tym i nie chcemy wiedzieć. Sam wygrałem sprawę z Gminą >inny temat , ale argumentacja urzędników taka sama, sąd ich zmiażdżył i wydali mi decyzje, nawet się nie odwoływali

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,95 2020-09-29 16:35:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.