i cisza nad tym zwłokiem - taki real tylko księdza nie ma a i tak płacz nie wytłumi żalu po straconej kasie - słyszec UCIEKAJ, widzieć upadek i uczynić nic aby ratować swoje? trzeba byc ułomnym, inwalidą i cichociemnym w mroku głupoty aby siedząc na głowicy z TNT krzyczeć że będzie dobrze ... osiagneliście leszcze cel, krajobraz po dotarciu do celu widac ale wy jak po dekapitacji nie zdajecie sobie jeszcze sprawy że wasz krzyk to emocjonalny fantom po czyms co zostało wam odcięte - nie ma nogi, głowy, ręki - pozostał TYLKO krzyk - będziecie płakać oj będziecie ... szkoda leszczy ale ... ciesza sie ci którym dostarczyliście swoje kapitaliki a 27.08 było pisane że 15.50 to już czas sypania - było wyjść ... było minęło ...