oj klonie klonie nie wiedziałem ze tak ci trauma z młodych lat zapadła w dzban - nie każdemu taki trud przetrwania zadrapał zwoje abyś teraz kazdemu przypisywał swoje zycie - krótko to twoje zycie, moje wesołe szczesliwe i pełne kasy jest - no ale sa leszcze którym brakuje zaraz po wypłacie - współczuje Ci ale nie podziele się ...
zycze zdrowia...