widzisz i na tym polega twój problem że nie znasz historii, nie czytasz uwaznie i łykasz po łebkach co ci w oko wpadnie,.podpowiem więc: - to mnie tutaj nie lubia bo zanim wszyscy zaczna sprzedawac ja juz stoję z boku i spogladam jak śmieć ZACZYNA lecieć w dół komentując i ostrzegając innych przed upadkiem. No ale jak widzę nie jestes w temacie i pitolisz nie znając tego o czym forum debatuje ... współczuję - bo własnie trafiłeś na wodospad, pierwsze stadium ... Krócej - to ja zarabiam a ty przegrywasz mientki faju