Tak na początek pytanko Rurku bo chyba zrobiłeś litrówkę i powinno być JEŁOP:) A po drugie i już ostatnie to twój bełkot mnie ubawił po pachy. Sporo lat siedzę w tej zabawie i mam nieodparte wrażenie że mózgi tzw graczy są coraz bardziej wyjałowione:))))))))))
Nie myślisz przypadkiem o jakimś skoku....i to nie na Bank?
Obserwuj bacznie Rurku zachowanie kursu Harpera.