Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,00%

Niebawem XTB wyprzedzi to śmieszne GPW

Zgłoś do moderatora
GPW spółka od IPO w stagnacji. Coraz mniej obrotów na rynku bananowym, zero rozwoju, tyle lat mogli edukować i lobbować i nic nie zrobili a teraz tonący brzytwy się chwyta i robią global connect. Robią to tylko dlatego bo w XTB zero prowizji za zakup prawdziwych zachodnich akcji i zdają sobie sprawę że jak Kowalski posmakuje normalnych rynków to na GPW raczej nie wróci. Po co trzymać pieniądze na tym egzotycznym polskim rynku? Wczoraj kupiłam spółkę w usa co rok do roku płaci dywidendę od 40 lat i rok do roku jest ona podnoszona. Jak GPW na konkurować z zachodnimi rynkami? Obroty będą spadały. Najlepsze lata już przeminęły dla GPW. Ostatni gwóźdź do trumny wbiło XTB umożliwiając Polakom inwestowanie na prawdziwych rynkach finansowych czytaj bez Sasina i karuzeli politycznej w spółkach skarbu państwa. Niedługo mijanka na kursie XTB wyprzedzi GPW...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 0,00% 35,70 2023-03-29 17:04:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.