Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,70 zł , zmiana od tamtej pory: 9,22%

Re: GPW ===kiedy godziwe 40 zł ??????????????????

Zgłoś do moderatora
Prawda jest taka,ze gdyby Rzadzacy sie nie wtracali w SSP i te firmy wyplacaly 50-75% zysku w postaci dywidendy to wig20 bylby dzisiaj w okolicy 4000 pkt,a reszta prywatnych by sie musiala tez do tego dostosowac….
Xtb zarabia na stratach Inwestorow,a Gpw na prowizji….

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW 1,94% 37,90 2023-05-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.