Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  35,40 zł , zmiana od tamtej pory: 2,82%

Re: wpis klienta XTB !!!! nie może wypłacić kasy z rach.!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
vipassana2022-12-19 17:07
Uwaga na swoje środki ulokowane w XTB, po raz kolejny przy wypłacie środków z konta maklerskiego następuje blokada i nie mogę otrzymać ich na czas-dział prawny odpowie dlaczego-wszystkie dokumenty o pochodzeniu środków otrzymali w marcu kiedy również zamykałem pozycje i próbowałem przelać środki na swój rachunek w banku, wówczas zajęło to 3 tygodnie !!!
Dziś opiekun rachunku nie wie dlaczego nie modę wypłacić środków, wg jego wiedzy wszystko jest ok ale system nie pozwala zwrócić kasy...XTB to żenada chłopaczków łaszczących się na %, za każdy dzień środków na ich rachunkach, na cudzej krzywdzie jeszcze nikt się nie dorobił a pieniądze to nie wszystko. Panowie z zarządu XTB wiedzą ze za naszą przetrzymywaną na 8% rocznie banku kasę ---pojada na kolejna super wycieczkę czy kupią sobie po kolejnym astonie martinie. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM XTB !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GPW -0,27% 36,40 2023-03-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.