obok nicknamu ma się wypisana ilość akcji ze średnią, wtedy poziom dyskusji zmieniłby się diametralnie a każdy byłby pier*lonym erudytą, a tacy jak lakiluk i legendardy juz sss albo nawet mooc zawstydziliby swoim poziomem wypowiedzi nawet profesora miodka...
tymczasem oczekiwań ciąg dalszy, w przyszłym tygodniu powinniśmy dostać aż dwie informacje które wyrzuca te spółkę w stratosfere
pozdrawiam akcjonariuszy