Dnia 2017-02-03 o godz. 11:34 ~toronto napisał(a):
> obok nicknamu ma się wypisana ilość akcji ze średnią, wtedy poziom dyskusji zmieniłby się diametralnie a każdy byłby pier*lonym erudytą, a tacy jak lakiluk i legendardy juz sss albo nawet mooc zawstydziliby swoim poziomem wypowiedzi nawet profesora miodka...
>
> tymczasem oczekiwań ciąg dalszy, w przyszłym tygodniu powinniśmy dostać aż dwie informacje które wyrzuca te spółkę w stratosfere
>
> pozdrawiam akcjonariuszy
dobry pomysł!.........
ale na forum zawsze i tak pojawią się "magicy"
kiedyś był polchat fajna sprawa....może by ktoś poszukał coś podobnego ale z zaznaczeniem, że widać by było IP ...dlaczego? ... :))
dawno, dawno temu :)))) był IRC i #GPW stare dobre czasy ...właśnie normalnych rozmów...widoczne IP wchodzącego i odrazu "magicy" kickout :))
poszukaj czegoś jestem za!