Nie wiem czy to forum można nazwać w ogóle forum. Jest to według mnie raczej niepełnosprawny, niewygodny i nieintuicyjny system komentarzy do zabijania czasu pomiędzy odświeżaniem notowań.
Natomiast jeśli chodzi o wartość postów, to muszę powiedzieć, że jestem w szoku. Jak czytam o widłach, ubieraniu, spadkach, nabijaniu, pompowaniu, sruu, wiuu, to się zastanawiam czy aby po części nie zabijają tutaj czasu gimnazjaliści w czasie najnudniejszych lekcji.