Dnia 2017-02-03 o godz. 11:34 ~toronto napisał(a):
> obok nicknamu ma się wypisana ilość akcji ze średnią, wtedy poziom dyskusji zmieniłby się diametralnie a każdy byłby pier*lonym erudytą, a tacy jak lakiluk i legendardy juz sss albo nawet mooc zawstydziliby swoim poziomem wypowiedzi nawet profesora miodka...
>
> tymczasem oczekiwań ciąg dalszy, w przyszłym tygodniu powinniśmy dostać aż dwie informacje które wyrzuca te spółkę w stratosfere
>
> pozdrawiam akcjonariuszy
chyba tesknił bym za hehe
https://www.youtube.com/watch?v=vO7g53DaoAk
toronto działaj!