Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,30 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

mam pytanie

Zgłoś do moderatora
1. Dlaczego pr. P Paluchowski tak zawzięcie nie chce akcjonariuszom wystawiać dokumentów akcji ?? Bo co ? bo HAWE SA już nie jest spółką akcyjną ??? ALEŻ JEST!!! 2. Bo HAWE SA nie ma majątku ??? ALEŻ MA , nawet duży !!! 3. bo HAWE SA ma dług kilka razy mniejszy niż majątek ??? 4.bo Prezio jest mocno podparty znajomkami i się nikogo nie boi ??? A OD CZEGO JEST CBA ??? ile jeszcze pokrzywdzeni mają czekać na zwrot zagrabionych pieniędzy ???
  • mam pytanie Autor: ~oszukany
  • Re: mam pytanie Autor: ~anonim

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.