Co niektórych już tutaj nieźle magia świąt opętała ale spokojnie - Mikołaj w tym roku nie przyjdzie :)
Już wieszczycie sprzedaż projektu w tym roku, każdy wpis o sprzedaży i kilkadziesiąt łapek w góre a wystarczy tylko napisać coś nawet nie negatywnego odnośnie spółki a całkowicie neutralnego i już od trolli wyzywają i sypią się łapki w dół - towarzystwo wzajemnej adoracji pełną gębą :) Czekacie na espi i już widzicie w nim info o podpisanej umowie i zaraz potem konferencja z zarządem na chwałę sukcesu !!! Pięknie sobie to wszystko wyobrażacie ale zapomnieliście o czymś. Od dawna zarząd trąbi o PEA i poci się robiąc co może żeby zdobyć na niego pieniążki i udało się :) Więc teraz musicie jeszcze poczekać aż naprodukują odpowiednią liczbę urządzeń i kardridży (zakładają do września 2021 ale pewnie jeszcze będzie obsuwa), umieszczą w iluśtam ośrodkach i zbudują bazę danych z informacji zwrotnych (o ile urzadzenie się sprawdzi w praniu) mogą myśleć o sprzedaży. Także na Mikołaja w przyszłym roku może będziecie mieć prezent :) A co do konferencji to nie łudźcie się, że specjalnie dla was zarząd ją organizuje - najprawdopodobniej wezmą udział w gpw innowation day :) A teraz czekam na obelgi i wysyp łapek w dół :) dziękuję :)