Skoro ma byc tak źle to po co tu siedzisz i trolujesz? Charytatywnie nas tu chcesz ostrzec i bezinteresownie?
Ty chcesz trolu kupić taniej dlatego te brednie tu wypisujesz. PEA to jest temat z lata. Garstecki na jesień mówił że komercjalizacja w najbliższych miesiącach. Jego słowa są bardziej wiarygodne niż twoje trollu.