No i zaczęło się :D po pierwsze to sam mam akcje, nie zamierzam sprzedawać co najmniej do komercjalizacji 2 projektów, czy dokupię jeszcze tego nie wiem bo jestem zapakowany po uszy w szerokim zakresie cen i na ten moment jestem spłukany także spokojnie :) Co do trolowania to nie zależy mi na ostrzeganiu kogokolwiek ani na namawianiu do zakupu - mogę to robić wśród najbliższych a nie obcych mi ludzi. Napisałem tego posta bo po prostu przesadzacie i za bardzo sie podniecacie, już czytac sie nie da waszych wypocin. Zachowujecie sie jak dzieci a nie inwestorzy :)