Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,80 zł , zmiana od tamtej pory: -71,61%

Mądrego kogoś

Zgłoś do moderatora
Się chciałam zapytać, Jak to ma byc ze emisja na sat, wycena sat, obejmuje/ wymienia się / nabywa Easy/sat i tu i tu większość ( sat po emisji). To jak to się ma zbilansowac jak Easy ma 1 mln na koncie?
Wytłumaczyć bardzo proszę glabowi. Najlepiej na cyferkach. Dziękuję
..
..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
EASYCALL 0,28% 7,04 2022-05-17 16:14:18