Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,60 zł , zmiana od tamtej pory: -70,25%

Re: Mądrego kogoś

Zgłoś do moderatora
Na tydzień dwa to proponuję tobie zapolować na wakacyjny romansik a nie na akcje hihi. A tak na poważnie to dla sportu kupuję za "drobne" synergię i wystawiam jakieś 10% wyżej. Easycall zostało mi niewiele zresztą i tak wiele nie miałem (poszły pod odpalenie rakiety). Scenariusz podbitki na easy był podobny do tego na tigu. Na tig czekam na przełom w wynikach. A na easy trzeba czekać na przelicznik bo uważam że bez sensu kupować napompowaną przez rok wydmuszkę. Pod co to miałoby rosnąć? Rozwój sat spowoduje tylko gorsze parametry wymiany dla posiadaczy easy. Czekam na niższe poziomy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 0,00% 7,02 2022-05-12 15:43:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.