Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: -70,67%

Re: Mądrego kogoś

Zgłoś do moderatora
Na Tigusiu to spoko co by nie było, jak by nie było,akcję Satrev Tig_ ma, tak że teges... Ja maskotka ktora może,może, może kupi Merlinka za 10-15 groni:))) się pytałam o transakcję na Easy tzw. " wymiane" z kupnem. Ktoś może doszedł , rozsuplal zawiłości? O to pytałam. Nie po ile Tig jest czy był i co z kursem Easy. O transakcję nic więcej. Bo niby proste ale nic nie rozumiem i mi się kasa nie zgadza. Kumam tylko że Satek to normalnie nam tu ze szczęścia to szampana stawia:)))))
...
..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 0,28% 7,04 2022-05-17 16:14:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.