Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,00 zł , zmiana od tamtej pory: -70,67%

Re: Mądrego kogoś

Zgłoś do moderatora
No niestety dali dość zawiły komunikat, mówiący ni mniej ni więcej tyle, że już się dogadali , ale szczegółów nadal nie dopracowano. podejżewam że negocjują proporcje połaczenia, a to poważna sprawa z jednej strony obecna giełdowa spółka/ dla której jednyną szansą przetrwania jest dojście do porozumienia/ z drugiej spółka ze świetnym produktem który już poleciał w kosmos, budują fabryke satelitów, dogadali się z Virgin wciągneli w to Columbusa a kase mają ze wcześniejszych blisko 100mln dofinansowań do projektów.
Ja osobiście nie mam żadnych wątpliwości.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EASYCALL 0,28% 7,04 2022-05-17 16:14:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.