https://www.bankier.pl/wiadomosc/Uzytkownicy-Bankier-pl-promienieja-optymizmem-2918689.html
Trzymając się reguły, że większość nie ma racji to czeka nas hossa na bucie ;-)
Ps. Ja mam już tylko jedną akcję na pamiątkę. Sprzedałem wszystko między wrześniem a listopadem, zaglądam tu teraz sporadycznie tylko z dużej sympatii dla tej branży . Więc ta hossa na bucie mnie ominie ale powodzenia dla innych.