Ten Zarzad ma po prostu inwestorow w d.....e . Komunikacja z inwestorami jest zadna . Zero informacji ze spolki , wrecz przeciwnie , niektore ukrywa sie . Wracam do ostatniej transakcji sprzedazy LZPS , jaka byla cena ? Odpis na ten cyl wynosil ponad 4 mln zl , a wjakiej cenie to sprzedano ? Ta sprawa moze byc nie do konca jasna . Czy moze ktos ma jakas informacje na ten temat ?