Forum Giełda +Dodaj wątek

kupiłem niedawno kaloryfery KFA - chińskie badziewie, nie polecam!

Zgłoś do moderatora
nie dziwię się, że kurs leci na pysk. Leci tak, jak łuszczy się farba z kaloryferów, które, choć ten sam model, są bardziej cieniackie niż jakieś 5 lat temu. Baterie też się skiepściły.

Armatura była dobrą firmą kiedyś, póki nie zaczęła produkować "chińszczyzny" (wszystko jedno czy jest ona sprowadzana, czy wytwarzana na terenie kraju). Kiedyś to była marka, a teraz ????

Oby tak dalej - firma tyle warta ile jej zyski, a zyski są jak jest sprzedaż, a sprzedaż jest jak jest popyt, a popyt jest jak jest odpowiednia jakość za odpowiednią cenę. Nie zdziwię się jak wyląduje na groszówkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.