Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,68 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: kupiłem niedawno kaloryfery KFA - chińskie badziewie, nie polecam!

Zgłoś do moderatora
@Piorun
Romuald nie pomylił forum. Ostrzega przed kupnem czegoś z nazwą Armatura. Czy słusznie? Tego nie wiem. Skoro kaloryfery firmowane nazwą "Armatura" są takiej jakości jak napisał, to warto zastanowić się tym bardziej nad zakupem akcji tejże firmy. Być może to tylko jeden na dziesiątki tysięcy przypadków w którym coś jest z jakością od tego producenta. Zwracać trzeba uwagę i na takie przypadki. Ważne jest jak ten problem zostaje potem rozwiązany.
Osobiście dodam, że wyjątkowo żałuję zakupionej od Grohe baterii wannowej. Nie tylko, że kilkukrotnie droższa od podobnych w swej klasie, to wykonana wyjątkowo tandetnie. Za przełącznik natrysku wykonany ze słabej jakości tworzywa trzeba zapłacić chore pieniądze. Już nigdy nie zdecyduję się na cokolwiek z nazwą GROHE bo to nie tylko niemiecka tandeta , ale w dodatku jeszcze wyjątkowo droga w zakupie i serwisowaniu.
Pod tym względem armatura sanitarna "Armatury" jest przynajmniej o niebo tańsza w serwisie i utrzymaniu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ARMATURA 0,00% 1,68 2014-01-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.