nikt nikomu nie zabrania wywalić
na innych spółkach nie da się sprzedać pakietu o wartości kilku tys zł bez zbicia ceny o 10% a tutaj spory pakiet zbije cenę o max 6% więc o co chodzi
nie wierzy ktoś w firmę to się jej pozbywa i nie ma problemu
napiszę tylko jedno - jak wzrośnie o 20% to wielu z was będzie się chwaliło jak to innych wyleszczyli a jak spadnie o 20% to będą narzekać jaki to chłam
a wartość kursu i tak od was nie zależy ani tym bardziej od wyników spólki tylko od tego czy "inwestorzy" będą chcieli bądź nie mieć taki kurs a nie inny
ta spólka to na pewno coś więcej niż smoke shop czy może veno lub fon itd.