kto ma na koncie nadwyżkę 200 tyś i szybko chcę się tego pozbyć???.....kto i dlaczego rozpowszechnia nieprawdziwe i niesprawdzone inf.na temat działalności firmy T2O technologii i potencjalnych umów....radzę powstrzymać swoje oskarżenia i domysły i poczekać na fakty.Ciao Amichi