Dnia 2017-08-05 o godz. 06:46 ~gatto napisał(a):
> kto ma na koncie nadwyżkę 200 tyś i szybko chcę się tego pozbyć???.....kto i dlaczego rozpowszechnia nieprawdziwe i niesprawdzone inf.na temat działalności firmy T2O technologii i potencjalnych umów....radzę powstrzymać swoje oskarżenia i domysły i poczekać na fakty.Ciao Amichi
z tym wnioskiem powinienes sie udac do pana Kosinskiego:))))czemu nie informowal